V.Satīras konsultēšanas modeļa seminārs 5.-7.10.2019

Virdžīnijas Satīras ģimenes konsultēšanas modeļa ievada seminārs Rīgā

Piedāvājam lielisku iespēju sistēmiskajiem un ģimenes terapeitiem, citu virzienu psihoterapeitiem, psihologiem, konsultantiem, sociālajiem darbiniekiem, mediatoriem, pedagogiem un citiem interesentiem iepazīties ar Virdžīnijas Satīras ģimenes konsultēšanas modeli.

Laiks: 2019.gada 5. – 7.oktobris
Satir Institute logoSemināru vadīs Patrīcija Bragga, Kanādas Jukonas Satīras Institūta prezidente

Tiks nodrošināts semināra tulkojums no angļu uz latviešu valodu

Virdžīnija Satīra (1916.-1988.) tika dēvēta par vienu no visu laiku labākajām ģimenes terapeitēm. Viņa izveidoja stratēģijas, lai palīdzētu klientiem veikt izmaiņas, kas palīdzētu viņiem piepildīt savas visdziļākās ilgas. V.Satīra prata izmantot visus – gan terapeita, gan klienta patības aspektus, lai  šīs izmaiņas sasniegtu. Viņa ticēja, ka jebkurš var mainīties un konsultanta darbs ir sniegt klientam iespēju atpazīt, novērtēt un izmantot savus resursus, kā arī izmantot izcelsmes ģimenē apgūto, lai veiktu šobrīd vēlamās izmaiņas.

Praktisks divarpus dienu (20 ak.st) seminārs radīs izpratni par Satīras pasaules uztveri un filozofiju, kā arī dos iespēju pieredzēt un izmēģināt praksē dažus no viņas izveidotajiem radošajiem procesiem:

  • Komunikāciju modelis
  • Izdzīvošanas un krīžu pārvarēšanas attieksmes
  • Mijiedarbības elementi
  • Temperatūras lasīšana
  • Ģimenes kartes veidošana un izmantošana terapijā
  • Ģimenes noteikumu nomaiņa pret vadlīnijām
  • Ģimenes skulptūra
  • Tikšana galā ar neapmierinātām gaidām

Semināra programma

Dalības maksa:
150 EUR piesakoties un apmaksājot dalības maksu līdz 30. septembrim (ja būs brīvas vietas)
180 EUR piesakoties no 1. oktobra līdz semināra dienai (ja būs brīvas vietas)

Pieteikšanās anketa

Par tālākizglītības mācību semināru tiks izsniegti Latvijas Sistēmisko un Ģimenes psihoterapeitu biedrības sertifikāti, kā arī semināra laikā būs iespēja pieteikties uz Kanādas Konsultāciju un Psihoterapijas asociācijas izdotu sertifikātu (par papildu samaksu).

Patrīcija Bragga 
Mācību programmas direktore un prezidente
Waithorsa, Jukona, Kanādā  patbragg.ca

Pat Bragg

Patrīcija ir apguvusi miera veidošanu un konsultēšanu. Konsultante un konfliktu risināšanas trenere ar 40 gadu pieredzi, iegūti akadēmiskie izglītības grādi konsultēšanā un pedagoģijā, pedagoģijā un skolu administrēšanā, sertificēta Satīras modeļa izmantošanā un apmācībā, koučingā, sarunu vadīšanā, mediācijā un bērnu aizsardzības mediācijā. Patrīcija ir gadiem ilgi vadījusi seminārus gan Kanādā, gan visā pasaulē. Viņa šobrīd vada seminārus un mācības Kanādā, Turcijā, Dubajā un Bahreinā.

Patrīcija ir strādājusi kā Manitobas Tieslietu ministrijas ģimenes mediators, taču šobrīd galvenokārt pievērsusies privātpraksei – ģimeņu konsultēšanai un mediācijai, vecāku konsultēšanai šķiršanās procesos, kā arī traumu mediācijai.

 

 

Patricia Bragg
President and Director of Training,
The Satir Institute of the Yukon, Whitehorse, Yukon Canada
CEO of Northern Focus Counselling
203-208 Main Street Whitehorse, Yukon, Canada Y1A 2A9
Phone: 1-867-332-0251
Email: moc.l1611310824iamg@16113108244102g1611310824garbt1611310824ap1611310824